İşyeri hediyesi göndermek istediğinizde kalitecicek.com bir tık uzağınızda! Yeni işyeri açan yakınlarınıza “tebrik ederim” ya da “hayırlı olsun” demek istediğinizde biz sizin için buradayız. Yeni işe başlayan yakınınızın en heyecanlı gününe ortak olmak istediğinizde sizlere aracılık etmekten memnuniyet duyarız.

Bazen bir telefon görüşmesi ya da konuşmak yeterli olmayabilir. Biz hediye alıp vermeyi seven bir milletiz bu nedenle özel günlere değer verip yakınlarımızı mutlu etmek isteriz. İş yeri hediyesi için hangi hediyeyi satın alacağınıza karar veremediğinizde online kataloğumuza girip zengin ürün yelpazemize göz atmanızı tavsiye ederiz.

Bütçeyi zorlamadan güzel bir hediye satın alarak yakınlarınıza gönderebilirsiniz. Bizi neden mi tercih etmelisiniz?

 • Kargo ücreti ödemeyeceksiniz.
 • Hızlı ve güler yüzlü bir teslimat hizmeti satın almış olacaksınız.
 • En uygun fiyatlı ve en kaliteli hediyeleri birkaç tıklama ile satın alabileceksiniz.
 • Ne kadar uzakta olursanız olun yakınlarınıza hediye gönderebileceksiniz.
 • Eşsiz hediyelerden birini sipariş vermiş olacaksınız.

Kişisel hediyeler her daim en çok sevilenlerdir bu nedenle iş yeri satın almak istediğinizde kişisel bir hediye sunarak alıcınızı mutlu edebilirsiniz.

İşyeri Hediye Çiçek

Çiçek hediye ederek hiçbir zaman yanlış yapmaz aksine herkesi mutlu edebilirsiniz. Bir işyerine çiçek hediye ettiğinizde çalışanların tümünü pozitif yönde etkilemiş olursunuz. İnsanlar üzerindeki olumlu etkileri çiçeklerin manevi değerinin yüksek olduğunu bildirir. Orkide, lale, papatya, gül, krizantem, lilyum, gerbera ve daha sayamadığımız birçok çeşitli çiçeğe sahibiz. İşyerleri tüm bu saydığımız çiçekler uyumludur ve çalışan yakınlarınızı mutlu etme konusunda en iyi seçimlerdir.

Hazırlanışa göre bir çiçek hediyesi vermek istediğinizde;

 • Kutuda çiçek
 • Çiçek sepeti
 • Vazoda çiçek
 • Saksıda çiçek
 • Çiçek buketi
 • Aranjmanlar

Seçeneklerinden birine tıklayarak daha hızlı bir seçim yapabilirsiniz. Uzun ömürlü çiçekler için saksı çiçekleri, kutuda çiçek ve mevsimin güzelliklerini yansıtmak istediğinizde çiçek buketi ve çiçek sepeti gibi kategorilere yönelebilirsiniz.

Rengarenk ve yumuşak dokulu çiçeklere yemyeşil ve capcanlı bitkilere sahibiz. Çiçek ve bitki dışında bir hediye vermek istediğinizde ise teraryum, hediye setleri ve hediye sepetleri ya da hediyelik aksesuar gibi seçeneklerimize göz atabilirsiniz.

İşyeri Veda Hediyesi

Uzun ya da kısa hiç fark etmeksizin zamanınızın çoğunu geçirdiğiniz iş arkadaşlarınızdan birine veda hediyesi vermek istediğinizde en doğru adrestesiniz!

Zor zamanlarınızda size destek olan, öğle yemeklerini beraber kaşıkladığınız ve aile fertlerinden bahsederek keyifli vakitler geçirdiğiniz yakın arkadaşınıza iş yeri veda hediyesi için en güzel hediyeleri online kataloğumuzda bulabilirsiniz, üstelik en uygun fiyatlarla!

Vedalar ne kadar hüzünlü de olsa sipariş vereceğiniz ürün ile en güzel veda hediyesini sunabilir ve iş arkadaşınızı mutlu edebilirsiniz. Yeni hayatında başarılar dilerken küçük bir hediye elbette gerekli.

Erkeğe İş Yeri Hediyesi

Bayanlara hediye almak erkeklere nazaran daha kolaydır bu nedenle erkeğe iş yeri hediyesi almak istediğinizde aklınıza bir fikir gelmeyebilir ya da seçim yapma konusunda zorluk çekebilirsiniz. İşte bu gibi zamanlarda kalitecicek.com tek tık uzağınızda! Erkeğe iş yeri hediyesi olarak size önerimiz bir teraryum siparişi vermektir.

Online kataloğumuzda yer alan teraryum fiyatları içinde bulundukları kap, büyüklük, içindeki figürler, bitki ya da çiçekler gibi özelliklerine bakıldığında değişkenlik gösterebilir. Fiyatlarımız için ürün fotoğraflarının alt kısmına bakabilirsiniz ve fiyatlar nettir.

İndirimli kupon ve kampanyalardan yararlanarak daha da tasarruf etmek için sitemizi günlük ziyaret edebilir ya da bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Erkeğe iş yeri hediyesi almak için karşınızdaki kişiyi çok iyi tanımıyorsanız endişelenmenize gerek yok, hediyelik aksesuarlarımıza göz atarak ofis masalarını canlandıran şık hediyelere birkaç tıklama ile ulaşabilirsiniz.