Abiye hediye almak istediğinizde alınacak hediyelerin listesi uzayıp gider. Bazıları içinde bu durum tam tersine dönüp listede sadece boşluk yer alır. Siz hangi tarafta olursanız olun, endişelenmenize gerek yok. Çünkü bugünkü yazımızda abiye alınacak hediyeler üzerinde duracağız. Her şeye sahip olan erkekler arasında yer aldıkları için onlara ne alsak daha çok hoşlanırlar ve onları nasıl daha çok mutlu edebiliriz gibi soruların yanıtını bu makaleyi okuyarak alabilirsiniz. Hazırsanız başlıyoruz.

Abiye alınacak kişisel hediyeler

Kişisel bir hediye alıp abinizi mutlu etmek istiyorsanız aşağıda size önermiş olduğumuz hediyelere göz atabilirsiniz. Abinizi mutlu etmek ve aldığınız hediyeyi kullanmasını istiyorsanız onun hobilerine yönelin. Örneğin, araba tutkunları için araba malzemeleri, av yapmayı sevenler için av araç ve gereçleri, doğayı seven ya da spor yapanlar için spor malzemeleri ya da kamera gibi satın alabilecek birçok hediye var.

Hediyenin maddi yönünden çok onu sevip kullanmasını sağlamak gerekir. Bu nedenle sahip olduğunuz bütçeyi aşmayarak küçük çapta bir hediye satın alabilirsiniz. Küçük hediye ile büyük mutluluk için hediyelik aksesuarlar tercih edebilirsiniz. Bu aksesuarlar arasında ofis hediyeleri, anahtarlıklar, biblolar, tablolar ve fotoğraf çerçeveleri gibi eşyalar yer alır.

 • Araba ya da ev hediyeleri

Araba sevmeyen erkek yoktur. Bu nedenle eğer bir arabaya sahipse onun için telefon tutacağı, boyun yastığı ve asması için bir aksesuar alabilirsiniz. Anahtarlık almak istiyorsanız da bu hediye için çeşit oldukça fazla. İsim yazdırmak da mümkün.

Eğer bir eve sahipse ev eşyası satın alabilirsiniz. Örneğin, bir kahve makinesi alarak abinizin kalbini ısıtabilirsiniz.

araba aksesuarları abiye alınacak hediyeler

 • Araba aksesuarları

Araba hediyelerinden bahsetmiştik. Aksesuarlar ise apayrı bir konu. Direksiyon simidi, asmak için hediyelikler, araba bakım malzemeleri ve daha birçok eşya olabilir.

 • Tamir setleri

Her evde bir sorun çıkar. Elbette bu sorunu da evdeki beyler çözerler. Bu nedenle bir tamir seti her evde olması gerekir. İçinde alyan, su saati anahtarı, matkap, vidalar, tornavida setleri ve daha birçok ürün olabilir. Tamir işini seven bir erkek için bu hediyenin değeri oldukça yüksek.

-abiye alınacak hediyeler

 • Fotoğraf makinesi

Herkes bir fotoğraf makinesi sahibi olmak ister. Bu nedenle strese girmeden ve kullanır mı diye düşünmeden bir tane satın alabilirsiniz.

 • Taraftarlar için forma gibi takım eşyaları.
 • Spor salonu için hediye çeki ya da hediye çeki yoksa direkt olarak ücretini ödeyip kayıt açtırabilirsiniz.

Doğayı seven abiye alınacak hediyeler

Doğayı herkes sever. Ancak bazıları için tutku hâline gelir. Sabah gün doğuşunda çıkıp spor yapmaya gidenler ya da fotoğraf çekimi ile meşgul olanlar için onlara özel hediyeler almak gerekir. Koşmayı seviyorsa kaliteli bir ayakkabı da olabilir. Sizler için başlıklar hâlinde doğayı seven abiye alınacak hediyeler listesi hazırladık.

 • Av malzemeleri

Bu hediye çeşidi oldukça fazla. Örneğin; balık avlamayı sevenler için olta, misina, balıkçı çantası, çadır, termos, oturmak için kamp sandalyesi gibi malzemelerin listesi uzayıp gider. Siz de bütçenize uygun olanını alabilirsiniz. Ayrıca hangisini satın alırsanız daha mutlu olur sorusunu kendi kendinize yanıtlayarak da seçin yapabilirsiniz.

 • Dürbün

Gidip göremediği en uç noktaları rahatça görebilmesi için sevgili abinize bir dürbün satın alabilirsiniz. Hem orijinal hem de manevi değeri yüksek bir hediyedir.

 • Spor ayakkabı

Herkese spor ayakkabı hediye edebilirsiniz. Ancak doğayı seven abileriniz için olanlar biraz daha özel olmalı. Her koşulda sağlıklı kalmaları ve rahatça dolaşmaları için iyi bir spor ayakkabı satın alıp abinize hediye edebilirsiniz.

 • Kamp malzemeleri

Birçok erkek kamp yapmaktan hoşlanır. Ancak kamp malzemeleri almak için bir türlü fırsat bulamazlar. Siz bu fırsatı oluşturabilirsiniz. Abiniza kamp çadırı, termos, büyük çanta, uyku tulumu ve bunun gibi birçok şey alabilirsiniz.

 • Kamera

Kamera hediyesi oldukça özeldir. Abinize bir kamera satın alıp doğayı dilediğince kaydetmesi için izin vermiş olursunuz. Bol bol doğa videosu izlemek ve doğa sever abinizi mutlu etmek için kamera alabilirsiniz.

fotoğraf makinesi