En Güzel Aşk Sözleri arıyorsanız, doğru yere geldiniz. Burada, erkek ve kadın için en iyi aşk sözlerini bulacaksınız. Romantizmin güzelliği, aşkın sadeliğinde ve kelimelerin gücünde yatar. Durum ne olursa olsun, doğru alıntı, partnerinize değer verdiğinizi gösterecektir. Eşiniz için mükemmel olanı bulmak için okumaya devam edin. İlişkiniz için yapabileceğiniz en önemli şey olabilir.

Aşk Sözleri

Hayatın en güzel yanlarından biri, hayatınızı paylaşacak özel birini bulmaktır. Arkadaş, aile veya romantik bir partner olabilir. Aşk, hayattaki en zor zamanları buna değer kılabilir. En iyi aşk sözlerinizi partnerinizle paylaşabilir ve onların tuhaflıkları için takdirinizi gösterebilirsiniz. Aşk uğrunda savaşmaya değer ama bu mükemmel bir eşleşme olmanız gerektiği anlamına gelmez. İşte tüm zamanların en iyi aşk alıntılarından bazıları…

 • Aşk denilince benden uzak dursun derdim. Şimdi benden uzak dursun diyebileceğim tek şey aşk ve tek kişi de sensin.
 • Aşk asla yapmam dediğin her şeyi yapmak gibi bir şey. Ki birçoğunu seve seve yapıyorsun. Ruhların eşleşmesine hiç gerek yok. Karşındakinin sevdiği ve sevmediği konuları öğrenmek yeterli. Saygı varsa aşk alevlenir.
 • Aşkım demek, yazmak ve en önemlisi senden duymak öyle güzel ki…
 • Aşk bir cümlenin sonuna nokta koyamamaktır. Çünkü sevgi yazarak ve anlatarak ifade edilemez. Hissettirilir ve hissedersin.
 • Bir dal çiçek ile başlar pek çok şey. Bir dal çiçek ile son bulur. Sevdiğinin mezarına çiçek dikmek kadar zor bir şey yoktur.
 • Sevgi sonsuzdur. Aşk için sonsuz diyebilmek kolay değildir. Kalbi fethetmenin yanı sıra kendinden ödün vermen gerekebilir.

Kadınlar İçin En İyi Aşk Sözleri

Aşık olduğunuzda, ne söyleyeceğinizi düşünerek bunalmış hissedebilirsiniz. Ancak kadınların duygusal olarak sizden daha zeki olduğunu unutmayın, bu yüzden onun kalbine her şeyden çok değer verdiğinizi bilmesini sağlayın! Onun için en iyi aşk alıntılarından bazıları için okumaya devam edin. Kesinlikle kalbini ısıtacaklar ve ona ne kadar önemsediğinizi hatırlatacaklar. Bu alıntılardan bazıları, Instagram fotoğraflarınız için harika başlıklar olabilir! İşte onun için en sevdiğimiz mesajlardan bazıları:

 • Kadınım! Benim her şeyim, dünyadaki varlığına şükrettiğim tek bedensin.
 • Sen varsan her yer çiçekli ve gökyüzü güneşlidir. Sen yoksan her yer karanlık ve her yer çöl gibi.
 • Özlemin ne demek olduğunu sen yanımdan ayrılırken anlarım. Kavuştuğumuzda ise benden ayrılacaksın diye korkarım. Keşke hep yanımda olsan.
 • Keşke demeyi hiç sevmem. Ancak seni tanıdıktan sonra keşke seni daha önce tanısaydım, seninle daha fazla vakit geçirebilsem ve hep seninle olsam gibi cümleleri sık sık kurar oldum.
 • Hadi gel cennetim. Gel de gül yüzüne bir kez daha bakayım. Bir yudum çayın olup dudağında dolanayım. Nefesini ısıtayım da o güzel sesini daha çok duyayım.
 • Ne kadar şanslısın dediklerinde biliyorum diyorum. Dünyanın en güzel, tatlı ve iyilik meleği kadın ile evliyim, diyorum. Seni çok ama çok seviyorum

İçten bir mesajın yanı sıra, bu alıntıları gittiğiniz her yerde, hatta cep telefonunuzda kullanabilirsiniz! Onları yastığının altına, bavuluna ve hatta evinizin etrafına koyun. Romantik akşam yemeklerinde peçetelerin üzerine bile koyabilirsiniz. Ve ince tutmak istediğinizde, onları her zaman sevimli bir metin olarak yazabilirsiniz. Onu güldürdüğün sürece kız arkadaşınla bile paylaşabilirsin!

Erkekler için En İyi Aşk Sözleri

Erkekler için en iyi aşk sözlerini arıyorsanız, bu tatlı duygulardan başkasına bakmayın. Partnerinize ne kadar önem verdiğinizi göstermenin kalıcı bir yolu. Basit bir kısa mesajdan beslenme çantasındaki tatlı bir nota kadar, bu alıntılar partnerinize ne kadar önem verdiğinizi hatırlatacak. Bunları sosyal medyada bile kullanabilirsiniz! Ancak eşiniz için mükemmel olanları seçtiğinizden emin olun. Ve unutmayın, onun için çok daha fazla aşk sözleri var.

 • Sen benim en kıymetlimsin. Seninle her şey çok güzel.
 • Hayatım korku dolu ve günlerim karanlıktı. Senin cesur kalbin ve deli yüreğin sayesinde hiçbir şeyden korkmaz oldum. Sen benim kahramanımsın.
 • Babam sen benim prensesimsin, derdi bana hep. Beyaz atlı prensimin gelip beni bulacağını hiç söylemezdi. Senin kadar yakışıklı olacağını da ben bile tahmin edemezdim.
 • Bir gün olsun ki seninle uyuyayım ve seninle uyanayım. Bu gün yakın mıdır dersin? Benimle evlenir misin?
 • Hayatımı paylaşacağım birini bulacağımı hiç ummazdım. Şimdi hayatımı hiç çekinmeden ona vereceğim biri ile beraberim.
 • Bir kızımız olursa benim kaderime benzemesi için dua edeceğim. Çünkü benim kadar şanslı bir kadın zor bulunur. Seninle evlenince bunu çok iyi anladım.

En İyi Aşk Sözleri gerçek duyguları ifade eder ve tutkunuzu yeniden alevlendirmenin mükemmel bir yoludur. Bunları sevgilinize okumak o ateşi yakacak ve ilişkinizi büyütecektir. Bu romantik sözlerin onun size olan tutkusunu ne kadar ateşleyebileceğini görünce şaşıracaksınız. Peki, ne bekliyorsun? Devam edin ve favorilerinizi seçin ve onu anlamlı bir mesajla şaşırtın. Asla pişman olmayacaksın! Ve sevgilin bu romantik sözleri takdir edecek! Size sevdiklerinize söyleyeceğiniz romantik aşk sözlerini önerdik. Ayrıca Doğum günü mesajlarını da okumanızı tavsiye ediyoruz.