Anneler yaptığı her şey için yalnızca en iyi Anneler Günü hediyesini hak ediyor. Bu yıl onu şımartın ve asla unutamayacağı bir yıl yapın. Çiçekler klasik bir Anneler Günü hediyesidir; güzel bir buket bu özel duruma neşe ve sevgi getirmekte asla başarısız olmaz. Hediye için şüpheye düştüğünde çiçekler her anne için düşünceli bir hediye olur. Çevrimiçi çiçek teslimat hizmetleri sizler için uygun bir alternatif oluşturur. Çünkü çevrimiçi olarak Anneler Günü için çiçek sipariş ettiğinizde, daha benzersiz buketler bulabilir ve onları satın aldığınız gün gelmesini sağlayabilirsiniz .

Anneler için muhteşem çiçekler pahalı olmak zorunda değil. Birçok çiçek teslimat hizmeti, ucuz Anneler Günü düzenlemeleri ve özel çiçek teslimat fırsatları ve ayrıca belirli buketlerde ücretsiz gönderim sunar. Annenin biraz farklı bir şey isteyeceğini düşünüyorsanız, aynı çiçek teslimat hizmetlerinin çoğu güzel Anneler Günü hediyeleri sunar,örneğin; çikolata kutuları,teraryumlar ,kişiye özel hediyeler vb..

Hayatınızdaki özel bayanın anne, babaanne, teyze, eş vb. -sizin için ne kadar önemli olduğunu ifade eden bir hediye bulmak zor, ama bir buket taze çiçek herkes için daima yeterlidir.. Kalbini çalacak bir Anneler Günü hediyesi için, bu çok renkli lale çeşitleri, klasik güller, patlayan ayçiçeği ve diğer güzel çeşitler arasından seçim yapmak size kalıyor.

Anne,anniş,anneciğim,tatlım..Ona ne derseniz deyin, hayatımızın en önemli insanlarından biridir. Bu yüzden bu harika kadını, sırf ne kadar harika olduğunu bilmesini sağlamak için bütün bir günle kutluyoruz. Çoğu zaman annelerimize , tarzına ve kişiliğine mükemmel şekilde uyan güzel Anneler Günü çiçeklerinden oluşan bir buketle sevgimizi gösteriyoruz Ancak en çok hangi çiçekleri seveceğini bilmek her zaman kolay değildir. Bu yüzden anneme bu Anneler Günü'nü hediye etmek için en iyi çiçekler listesini bir araya getirdik, böylece ona hak ettiği mutluluk hediyesini verebilirsiniz.

Anneler Günü İçin Gönderilecek En İyi Çiçekler Nelerdir?

Anneler Günü için en iyi çiçekler:

  • Güller
  • Zambaklar
  • Orkide
  • Laleler
  • Şakayık
  • Karanfil

Senin için yaptığı her şeye rağmen, Annemin kapısına teslim edilen bir buket "Seni seviyorum" ve "teşekkür ederim" demenin mükemmel bir yolu. Anneler Günü çiçek koleksiyonumuz parlak renkler, taze çiçekler ve hatıra vazolarıyla dolu. Onun gününü aydınlatabilirsin, tıpkı senin pek çoğunu aydınlattığı gibi!

Anneler Günü, ailenin annesini tanımak için önemli bir gündür; belki de en sevdiğiniz teyzeniz veya sevgili bir büyükannenizdir. Neden bu değerli rol modellere de bir hediye göndermiyorsunuz?

Lale

Lalelerin birçok anlamı vardır ve her biri seçtiğiniz renge göre farklılık gösterir. Örneğin mor, krallığı temsil ederken kırmızı, romantik aşk içindir. Pembenin genellikle sevgiyi temsil ettiği söylenir ve beyaz ya neşeyi temsil edebilir ya da bir özür olarak verilebilir. Ve o kadar çok çeşit lale var - saçaklı, papağan, Fransız, zambak saçaklı ve çok daha fazlası - her biri anne kadar eşsiz. Hangi rengi veya çeşidi seçerseniz seçin, laleler mükemmel bir bahar çiçeğidir, annenize biraz neşe getireceğinizden emin olun.

Orkide

Orkide, modaya uygun anne, yeni modaları, egzotik stilleri ve cesur renkleri seven kadın için alması gereken çiçektir. Çiçekli bitkiler arasında en “yüksek oranda evrimleşmiş” olarak kabul edilirler ve çok çeşitli boyut ve renklerde gelirler. Onlar da bakımı kolay bir ev bitkisidir. Hangi rengi alacağınızı merak ediyorsanız, zarafet, duruş ve kadınlığı temsil eden pembeyi deneyin.

Şakayık

Beyaz, pembe, kırmızı ve hatta bazen mor tonlarında gelen şakayıklar annem için harika bir aranjman yapıyor. Bu çiçekler şeref ve şanstan mutlu evliliklere kadar çeşitli şeyleri temsil eder - ailenin babasını da selamlayan bir hediye istiyorsanız mükemmeldir. Hepsinden iyisi, şakayıkların oldukça büyüyebilmesi, bu çiçeklerden oluşan bir buketin gösterişli bir merkez oluşturacağı kesin. Ve harika kokuyorlar!

anneler günü çiçek hediyesi

Gül

Güller bir klasiktir, bu da onları geleneksel olma eğiliminde olan anne için harika bir hediye yapar. Tipik olarak romantizmle ilişkilendirilen kırmızıyı atlayın ve bunun yerine takdir, sevgi ve minnettarlığı temsil eden pembeyi tercih edin. Beyaz, saflığı simgelediği için başka bir iyi seçenektir ve krem ​​renkli güller düşünceli olmak içindir.

Gül uygun fiyatı, anlamı, güzelliği ve çağrıştırdığı tüm manevi değerler ile birlikte Anneler Günü için en çok tercih edilen çiçeklerin başında gelmektedir. Eğer Anneye hediye konusunda kararsızsanız, tüm anneler gül çiçeklerini severler onlara Buket gül hazırlatabilirsiniz.

Karanfil

Pembe karanfil, özellikle bir annenin sevgisini temsil eder, ancak saf veya koşulsuz sevgiyi ve iyi şansı simgeleyen beyaz, başka bir iyi seçimdir. Bonus olarak, karanfiller satın alabileceğiniz daha uzun ömürlü kesme çiçeklerden biridir, bu da hediyenizin kalıcı olacağı anlamına gelir.

Tatlı Zambaklar

Anneler Günü çiçekleri söz konusu olduğunda bir diğer popüler çiçek olan zambaklar, herhangi bir bukete zarafet ve koku katmaktadır. Bu büyük çiçekler genellikle başlangıçta tomurcuklanır, ancak açıldıklarında gerçekten görülmesi gereken bir mucizedir. Zambaklar, çeşitli yumuşak ve cesur renklerde mevcuttur, böylece onun buketini onun kadar mükemmel hale getirebilirsiniz.

Güzel Krizantemler

Kasımpatı başka bir klasik Anneler Günü çiçeğidir. Adında "anne" bile olduğu göz önüne alındığında, bunların popüler bir seçim olması şaşırtıcı değil. Krizantemler kendi başlarına veya diğer güzel çiçeklerle karışık bir aranjman halinde harika görünebilirler. Çok çeşitli şekil, boyut ve renklerde mevcutturlar, böylece mükemmel olanı bulacağınızdan emin olabilirsiniz.

Canlı İris

Iris, evde güzel görünen zarif ve güzel çiçeklerdir. Annem, bu çarpıcı çiçekleri spor yapan bir bukete bayıldığından emin. Neden bazı muhteşem güllerle eşleştirip basit bir kombinasyonla büyük bir etki yaratmıyorsunuz? Bu parlak çiçekler, renkleri ve canlı olan her şeyi seven bir anne için mükemmel!

Güzel Lisianthus

Bu nazik çiçek, her bukete mükemmel bir katkı sağlar. Küçük olsalar da, lisianthus aranjmanlarınıza zarafet katmak için mükemmeldir. Bir dizi büyük çiçek ve biraz yeşillik ile karıştırın ve anneler gününü garantileyen bir bukete sahip olacaksınız.